האני שנועדתי להיות

אימון בשילוב תטא הילינג להשגת יעדים

 • הקשר בין לידה טבעית והרזיה...

   

  התקופה הזו שבין ראש השנה היהודי לראש השנה האזרחי הוא זמן התכנסות עבורי. התבוננות עמוקה על מה שהיה השנה ומה אני רוצה עבורי לשנה הבאה. השנה ההתכנסות היא כפולה וקצת אחרת משנים קודמות.

  מתוך התבוננות עמוקה, חוויות ושיקולים רבים החלטתי ללדת בבית. לא ממש בבית שלי אלא בבית יולדות בגדרה. לצלול לתוך הבנה עמוקה ביותר של מה זה אומר "להיות". החלטתי לקחת אחריות על הגוף שלי, להקשיב לו ברמה אחרת ולתת לו לעשות את מה שהוא יודע. לסמוך עלי ברמה אחרת לגמרי ולהאמין בי שאני יכולה לעבור, להכיל ולהשיג כל מה שאבחר.

  ככה גם בתהליכי הרזייה. אנחנו רוצים לתת לגוף לעשות את מה שהוא יודע. כל מה שצריך לעשות זה לקחת אחריות על עצמנו, להקשיב לחכמה של הגוף שלנו, להקשיב לתחושות ולרגשות שלנו, לסמוך על עצמנו שאנחנו יכולים לעשות את זה, להאמין בנו ובגופנו שהוא יודע מה נכון וטוב עבורנו, לנשום עמוק, ולתת לטבע לעשות את שלו. 

  לידה והרזייה באים ממקור משותף ועמוק של הרפיה. היכולת לשחרר את האחיזה שלנו מדברים ש"תוקעים" אותנו. בעיקר מפחדים. בשני המקרים דרוש תהליך עמוק ושורשי. בשני המקרים דרושה קודם קבלה של מה שיש ואהבה של מה שיש כי אז ההתנגדות מתפוגגת והתהליך קורה מעצמו. 

  בשני המקרים אנו נדרשים לסנן ביקורת של הסביבה על הבחירה שלנו ועל הגוף שלנו ולפעול מתוך שלמות ואמונה שהכל קורה לטובתנו הגבוהה ביותר. שני אלו גם הלידה הטבעית וגם ההרזיה קשורים אך ורק אלינו ולהתנהלות שלנו עם עצמנו, לאמונות שגדלנו ואימצנו בדרכנו ואותם יש "לנפץ" ולשלוף מהתודעה.

  בשבועות אלו אני עסוקה בלהתבונן ולזהות מהיכן אני פועלת? איך זה מרגיש להרפות מהשליטה? מה זה אומר להאמין ולסמוך על הגוף שלי שיודע מה הוא צריך לעשות? כל אלה מלווים את התהליכים שאני עושה עם עצמי ועם אחרים. 

  ומה אתך? מהיכן את פועלת בחייך? היכן את חווה שליטה וחוסר שליטה בחייך? האם את סומכת ומאמינה בך ובגופך? האם יש עוד דרכים להשיג את מה שאולי נראה בהתחלה כבלתי ניתן להשגה? זה הזמן לפרוץ את מה שנראה כבלתי אפשרי, לחוות משהו אחר. 

  נשתמע בקרוב,

  נטלי 

  ** למידע על בית היולדות בגדרה לחצי כאן **


   
BizMakeBiz פותח ע"י