האני שנועדתי להיות

אימון בשילוב תטא הילינג להשגת יעדים

 • חשיפת מציאות*

  תהליך של "חשיפת מציאות"* מורכבת מכמה שלבים, קודם כל אני צריכה לדעת מה אני רוצה!

  הדברים שאני רוצה אלו דברים ש"אין מצב" שאני לא אשיג אותם!! אם יש ספק קטן ההגשמה תרחק מאיתנו.

  השלב השני לפרט בפרטי פרטים איך נראית במציאות ההגשמה של הדבר הזה שאנחנו רוצים אותו. הפירוט צריך להיות ברמה של מראה, רגשות חזקים, והוויה – מי אני אהיה שאשיג את המטרה הזו.

  השלב השלישי לכתוב הצהרות תומכות בחזון שרשמנו ובמטרות. ההצהרות צריכות להיות חיוביות, אישיות (רק עלי) וכתובות בזמן הווה – זה כבר מתקיים עכשיו!

  השלב הרביעי מורכב מערות, אני חייבת להיות ערה למה שקורה במרחב שלי כי באורח פלא המציאות מתחילה לחשוף את בפניכם את הדרך להשגת המטרה שלכן

  השלב החמישי – לפעול! גם אם תראו את החזון כל יום ואת המטרות, תשננו את ההצהרות שלכם יום ולילה, בלי פעולה זה לא יעבוד! המציאות מגישה לכם את מה שביקשתם, גם לקחת זו פעולה וגם לקבל רמזים להמשך משם צריך לפעול!

  חשוב שהפעולה תהיה נינוחה עבורכם (זה לא אומר שלא תצאו מאזור הנוחות שלכם, כן?), שתתחברו אליה, ותעשו אותה בתשוקה כי הרי, היי, אתם בדרך להשגת המטרות שלכם , שאין מצב שלא תשיגו!

   השלב החמישי - לקבל/הגשמה! תהנו...

   

  * חשיפת מציאות – במציאות שלנו יש הכל! כבר הכל קיים, מה שמגביל אותנו מלראות את מה שקיים אלו האמונות המגבילות שלנו. ברגע שאנו מסירים את האמונות הללו כמו הסרנו כיסוי מעל העיניים ואנחנו יכולים לראות שמה שאנחנו רוצים כבר נמצא!

   

   


   
BizMakeBiz פותח ע"י