האני שנועדתי להיות

אימון בשילוב תטא הילינג להשגת יעדים

 • מה הרווח שלך? זמן לעצירה ולהתבוננות

   כשאני שומעת מאנשים את המשפט:"ככה אני" או "זה האופי שלי" אני תוהה האם אנשים מודעים לויתור על השליטה שיש להם על חייהם? האם הם מודעים לכך שנסיבות חייהם מנהלות אותם, ולא הם מנהלים את חייהם על אף הנסיבות? מניסיוני האישי זה ויתור גדול מידי, ועם זאת זה ברור שיש בצד הויתור רווח עבור אותם אנשים. הרווח בא לידי ביטוי במקום שבו אני לא צריך להשתנות, אין לי כוח להשתנות, אין לי זמן להקדיש לזה זמן או כסף וכו'.

  לדוגמא - עד גיל 20 חשבתי על עצמי וגם הסביבה הקרובה שלי חשבה שאני פסימית - פשוט ראיתי הכל בצורה שלילית. האם פסימיות זה אופי? האם אדם פסימי יכול להפוך לאופטימי? אני ההוכחה שכן. מה השתנה בעצם? היכולת שלי לעצור ולהתבונן על הרווח שלי - מה אני מרוויחה מכך שאני פסימית?

  פסימיות קיבעה את הקורבנות שלי וכך יכולתי להוכיח שהנה אני קורבן של החיים ושל הנסיבות. הרווח שלי שלא הייתי חייבת להתאמץ כדי לצאת ממצבי הרוח שלי ולשנות את חיי. הרווח שלי היה להעניש את הורי שבכל הזדמנות רציתי להוכיח שדפקו לי את החיים. ההצהרה "ככה אני" מנציחה את הקיים ולא איפשרה לי להתפתח ,לגדול ולצמוח מעבר למה שאני יכולה.

  היותי מאמנת אישית ומטפלת בשיטת תטא הילינג מאפשרת לי לעשות עבודה עם אנשים על ההצהרות שיש להם לגבי עצמם ולגבי מי שהם בחיים, בעסק שלהם, בזוגיות שלהם... איך זה בא לידי ביטוי באימון?

  למשל לקוחות שבאים לעשות עבודה על יצירת כסף בעסק שלהם, ולמרות כל העבודה שהם עושים במציאות : פגישות, פיתוח, שיווק, שירות וכו' במציאות לא קורה שום דבר: העסק לא גדל, הלקוחות לא באים, והכסף לא נכנס. לקוחות אלו משחקים משחק שבצידו יש רווח! השאלה המתבקשת: איך זה יכול להיות שלמרות כל מה שאתה עושה העסק לא ממריא (ואל תספרו לי על המיתון...)? מה אתה מרוויח מזה? למה כדאי לך להשאר בעסק שלך במצב הזה? האם זה פחד מהצלחה? האם זה פחד מכישלון? האם אתה מעניש מישהו? יש אינסוף דרכים להתבונן על ההויה של הלקוח דרך המציאות שלו.

  עוד שאלות מעניינות: מה יקרה אם העסק יעבוד כמו שצריך ויצליח? מה מפחיד בזה? מה יקרה אם יהיה לך הרבה כסף? מה מפחיד בזה? מה זה יגיד עליך? וכו'. ההתבוננות הזו על הרווחים מבהירה ללקוח מהן השיחות הפנימיות שיש לו לגבי הנושא עליו הוא עובד ומאפשרת לי כמאמנת לאתגר את החשיבה שלו למציאת נקודות מבט חדשות לסיטואציות איתן הוא מתמודד וקבלת כלים חדשים לצאת משם.

  לכן אין דבר כזה אופי!! הכל בר שינוי והכל אפשרי! אפשר לפתח בעצמכם כל דבר שתבחרו, מה שצריך זו בהירות מה זה אומר הדבר הזה שאתם רוצים לפתח ואיך הוא נראה במציאות!!!

  מאחר והאימון שלי הוליסטי ומתבונן על כל תחומי החיים, אם יש משהו שלא עובד במרחב שלכם, בכל תחום, מה הרווח שלכם מזה?

  חג שמח והרבה אור!

  נטלי

  17/12/2008

BizMakeBiz פותח ע"י