האני שנועדתי להיות

אימון בשילוב תטא הילינג להשגת יעדים

 • עסק מצליח, חיים מוזנחים?

   האם אפשרי להקים ולנהל עסק מצליח גם כאשר שאר החיים שלנו לא עובדים? אם זה אפשרי,התשובה היא -כן, השאלה אם אנחנו רוצים! ומה המחירים שאנו משלמים בעסקינו ובחיינו?

  בהצגות עצמיות שלי אני שואלת אנשים האם הם ישנים טוב? האם הם אוכלים טוב? האם הם עוסקים בספורט? האם הם מטפחים את מערכות היחסים שלהם בחיים?

  אם יש לכם לפחות תשובה אחת שלילית לשאלות אלו ואתם חושבים שזה לא משפיע על העסק שלכם אני כאן כדי שתתבוננות שוב.

  ההשקעה האינטנסיבית שלנו בעסקינו לעיתים גורמת לנו להזניח תחומים אחרים בחיים. אם לדוגמא אני לא ישנה טוב, איך תראה השיחה שלי עם לקוח? כמה אני אהיה סבלנית איתו? האם בכלל אוכל להקשיב לו? וזו דוגמא קטנה.

  אמנם באימון עסקי אנו מתמקדים בעסק אך אני מקפידה לשאול את לקוחותי שאלות על חייהם מתוך תפיסת עולם שההתנהלות שלהם בעסק לא כל כך שונה מההתנהלות שלהם בחייהם הפרטיים והיא באה לידי ביטוי גם בתחומים אחרים אחרים בחייהם.

  עוד בגישה ההוליסטית אני שמה דגש על הוויה ולא על עשייה מתוך ידיעה ברורה שאנשים יודעים מה הם צריכים לעשות כדי להביא לקוחות, מה לעשות עם כספים, מה לעשות עם עובדים והם פחות ערים למי הם בהקשר לכסף, לקוחות, עובדים... מה שקובע מי האנשים לגבי נושאים אלו הם תפיסות העולם המנהלות אותם מול כל אחד מנושאי העסק: האם יש לכם אמונה שקשה לעשות כסף בתחום בו אתם עובדים? שלקוחות הם כפויי טובה/קשים וכל מה שהם רוצים זה "להוציא" מכם כמה שיותר? האם העובדים שלכם עצלנים ורוצים לעבוד כמה שפחות? כמה לדעתכם משפיעות אמונות כאלה על היכולת שלכם לייצר כסף? להביא לקוחות? לנהל עובדים שתהיו מרוצים מהם? שוב.. אם אתם חושבים שאין השפעה אני כאן כדי שתתבוננו שוב!

  העסק לא נפרד מהחיים שלנו, הוא חלק מהם! מה שלא עובד בכל אחד מתחומי חיינו משפיע על תחום אחר וגוזל מכם את האנרגיה מסך כל האנרגיה שאתם משקיעים בעסק.

  נכון, זו יכולה להראות עבודה אינסופית "לנקות" כל תחום ותחום, ולא תמיד נראה לנו שאפשר לטפל או לשנות דברים, אני כאן כדי לומר לכם, אחרי ניסיון אישי ותוצאות אישיות בעסק שלי ובחיי, אפשר לטפל בכל דבר ואפילו בנינוחות!!!

  מזמינה אתכם למפגש הבא שלנו בקבוצת היקב, יום א' 7/12, בו אני מעבירה 10 דקות הרצאהעל יצירת שפע.

  ברכות חמות והצלחות,

  נטלי שוקרון בן אטיה

  מאמנת הווייתית ומטפלת בתטא הילינג

  30/11/2008 

BizMakeBiz פותח ע"י