האני שנועדתי להיות

אימון בשילוב תטא הילינג להשגת יעדים

 • מהו אימון אישי הווייתי אונטולוגי?

  אימון הווייתי הינו תהליך טרנספורמטיבי בו אנשים יכולים לחולל מפנה משמעותי במי שהם לגבי תחומי חייהם השונים. תהליך האימון המתקיים באמצעות 4 כלים עיקריים – תורת המשחקים, שאלת שאלות, הקשבה ושיקוף, מאפשרים לאדם להיות נוכח לתפישות העולם ולשיחות הפנימיות שלו, אלה המהוות בסיס להוויה שלו.
  הבהירות והעירות לגבי תפישות העולם והשיחות פנימיות מאפשרות לאדם בחינת אפשרויות חדשה, בחירה חדשה וכתוצאה מכך שינוי במציאות שלו.

  אונטולוגיה פירושה תורת היש, הקיום וההוויה.
   
  עקרונות עבודה:

  השתקפות – הנחת היסוד באימון ההווייתי היא שכל מה שקורה בחייך משקף את התודעה שלך ולא את האמת. מי אתה בהתייחסות לכל תחום בחייך, מתוך הנחה שמי שאתה בהוויה שלך קובע את התוצאות שלך במציאות.
  רווחה אישית – תזונה, שינה, פעילות גופנית, ניהול כסף ובילוי בשעות הפנאי חיוניים להפקת תוצאות בנינוחות. האימון הוא הוליסטי אשר מתבונן על כל תחומי החיים.
  ניקיון – טיפול בהסחות דעת.
  תקשורת תורמת – המרחב שאני מספקת לך שומר עליך שתפעל מתוך הערכים החשובים לך.
  עבודה דרך הוויה ואחר כך דרך פעולה – מה שקובע את התוצאות שלנו בתחומים השונים של חיינו זה קודם כל מי אנחנו ביחס אליהם ורק אחר כך מה אנחנו עושים בהם.
  גדולתם של אנשים – נקודת המוצא היא שאנשים הם גדולים נהדרים מסוגלים ויכולים ולפעמים יש להם קושי לבטא את זה.
  בתהליך האימון אני מתייחסת לשלושה אספקטים אונטולוגיים: הוויה, שפה ומציאות.

   

   

  האימון מתמקד ב:

  הוויה – חקירת ההוויה בתהליך אימון, מתמקדת בשאלה מי האדם בהתייחס לתחומי חייו: למקצועו, ליחסיו עם הסובבים אותו, לאיכות חייו ועוד.

  שפה – המונח "אברא כדברא" הינו מונח קבלי אשר משמעותו – אברא את מה שאדבר. האדם בורא את מציאות חייו באמצעות מילותיו המשקפות את תפיסת עולמו
  ומחשבותיו, אלו באים לידי ביטוי במציאות שלו.

  מציאות - האימון מבוסס על מה שיש במציאות, כלומר עובדות, פעולות והוויה ואינו מבוסס על תחושות רגשות ודעות.

   

  אורך מפגש בין שעה לשעה ורבע

  הטיפולים מתקיימים ברמת גן ונס ציונה.

BizMakeBiz פותח ע"י